Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Strzyżowiec - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra(Strzyżowiec + 9 km)

425 000 zł51 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu mieszkanie spółdzielczo-własnościowe, 2-pokojowe, posadowione na trzecim piętrze w cztero-piętrowym bloku , na osiedlu Zabobrze. Mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra(Strzyżowiec + 9 km)

330 000 zł47,50 m² 6 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni użytkowej 37,10 m2 (powierzchnia całkowita 47,50 m2). Mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra(Strzyżowiec + 9 km)

329 900 zł38 m² 8 681,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po generalnym remoncie | balkon | centrum | gotowe do wprowadzenia Jelenia Góra Centrum Powierzchnia: ok. 38 m Piętro: 1 Czynsz: ok. 250 zł Na sprzedaż funkcjonalne i stylowo.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra(Strzyżowiec + 9 km)

329 000 zł50 m² 6 580 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje na sprzedaż własnościowe, bezczynszowe mieszkanie położone w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Ratuszowego. Ścisłe centrum Jeleniej Góry! Powierzchnia: ok. 50 m Piętro: 3 Stan: po.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Janowice Wielkie

Janowice Wielkie(Strzyżowiec + 21 km)

150 000 zł40 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyobraź sobie poranki spędzone w miejscu pełnym ciszy i zieleni. Otwierasz drzwi i od razu jesteś na swoim ogródku dużej, prywatnej przestrzeni o powierzchni około 740 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Karpacz

Karpacz(Strzyżowiec + 23 km)

750 000 zł73 m² 10 273,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Berg Nieruchomości ma do zaoferowania Państwu rewelacyjny apartament w Karpaczu! Powierzchnia 73m2. Nieruchomość znajduje się w dobrze utrzymanym budynku z przestronnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Kowary(Strzyżowiec + 25 km)

370 000 zł34,57 m² 10 702,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

** Stylowe 2 pokoje w kamienicy z windą | 34,57 m | gotowe do zamieszkania ** Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 34,57 m , położone na 1. piętrze w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament dwupoziomowy Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra(Strzyżowiec + 9 km)

981 295 zł79,42 m² 12 355,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc - A3.1 Dodatkowo ogrzewanie podłogowe w cenie! Lokal posiada samodzielność - formalnie gotowy do zamieszkania. Dodatkowo możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 1 Maja

Śródmieście,Jelenia Góra(Strzyżowiec + 9 km)

440 000 zł118,22 m² 3 721,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Jgjp-2394 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w samym sercu Jeleniej Góry - ul. 1 maja Polecam Państwu zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,50 m2 (118,22 m2 pow. całkowita),.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Szosa Czeska

Szklarska Poręba(Strzyżowiec + 20 km)

599 000 zł42,90 m² 13 962,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania 2-pokojowy apartament położony na I piętrze odrestaurowanego zabytkowego budynku Willa Józefina w Szklarskiej Porębie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Strzyżowiec

Strzyżowiec,dolnośląskie

155 000 zł81 m² 1 915,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Zapraszam Cię na prezentację lokalu usługowego, który doskonale nadaje się pod działalność gospodarczą lub może być przystosowany do innych celów, spełniając Twoje potrzeby. Powierzchnia.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij